HAKKIMIZDA - ABOUT US

Anasayfa   /   Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2020 yılında Sivas'ta kurulan ve NETGRUP şirketlerinin sera, tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren NETGREEN Tarım ve Hayvancılık A.Ş. "Topraksız Tarım Sera" ile alanında öncü projelerden biri olmayı başarmıştır. Toprak yerine volkanik kayaların kullanıldığı, taş yünü ya da perlit denilen maddelerle çeşitli minerallerin ve suyun bitkiye enjekte edildiği sistem ile tüketiciye daha hijyenik, daha lezzetli ve daha sağlıklı ürünler yetiştirmekteyiz.

40.000 m²'lik alanda, 2.500 ton üretim kapasitesi ve 50+ personeliyle üretim yapan seramız, ileri üretim teknolojileriyle kalitesi ispatlanmış ürünler yetiştirmektedir. Önceliğimiz doğal, hijyenik, kaliteli ve güvenilir ürünler yetiştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

img-about
img-about

Misyonumuz

Azalan kaynaklar ve artan dünya nüfusundan hareketle; çevreye duyarlı olmak kaydıyla dönüştürülebilir kaynakları en verimli şekilde kullanarak tüm dünyadaki insanların beslenme sorunlarına teknolojik çözümler üretmek, yeni yatırımlar yaparak istihdam yaratmak ve kaliteli insan kaynağımızla müşterilerin gelecek ihtiyaç ve beklentilerine karşılık hijyenik, kaliteli ve güvenilir ürünler ortaya çıkarmak.


Vizyonumuz

Doğal sera ürünlerinin üretiminde ülkemizde ve dünyada bu alanda faaliyet gösteren öncü firma olma yolunda ilerlemek.